Lompat ke konten Lompat ke sidebar Lompat ke footer

Koduettevõtte edu põhilised sammud


Kui otsustate Internetist tulu teenida, peate kodust töötamiseks valmisoleku protsessi läbima.

Siin on ollised sammud eduka koduettevõtte ettevalmistamiseks.

1. Suhtumine

Teie koduettevõtte edu võti on teie suhtumine.

Kohtle oma koduettevõtet kui ettevõtet.

See on kriitiline, kas töötate osalise või täistööajaga. Üks mu kolleegidest on ema, kes töötab kodus oma pere ümber. Ta on alati seadnud oma pere esikohale, arendades samal ajal oma koduettevõtet. Ta ütleb: "Ma töötan osalise tööajaga, kuid mul on täistööaeg."

Teisisõnu: "Kui teil on hobihoiak, siis saate tulu hobist ja kui teil on asjalik suhtumine kodust, siis saate tulu kodust."

Võite olla edukas osalise tööajaga ja edukas ka täistööajaga, kuid on väga ebatõenäoline, et teil õnnestub töötada "vabal ajal".

2. Töökeskkond

 saate helistada omale, ilma igasuguste häireteta õigeaegselt.

Mugav tool ja organiseeritud laud.

Kirjatarbed vastavalt vajadusele. näiteks:

 1. - pliiatsid
 2. - Märgipliiatsid
 3. - kirjaklamber
 4. - augurauk
 5. - kleeplint
 6. - märkmikud)
 7. Lihtne meeldejätmise süsteem
 8. - Episoodikaustad
 9. - Manila kaustad

Mõelge lairibaühenduse väärtusele. Teie aeg on kallis ja lairibaühendus võimaldab teil teatud aja jooksul rohkem ära teha.

3. Ajakava

Looge ajakava, mis sobib teile, teie perele (või "teistele olulistele inimestele") ja teie kodus tehtavale tööle. Kui eraldate tööle aja, siis kasutage seda aega töötamiseks. Samuti on oluline varuda aega oma muude kohustuste täitmiseks - perega tegelemine, eneseharimine (lugemine, kuulamine, vaatamine), „terviseaeg“ (trenn, toiduvalmistamine, söömine) ja vaba aeg. Muudel aegadel see ei tööta. Lõppude lõpuks, kui üks teie kodus töötamise põhjustest on perega rohkem aega veeta, ei soovi te, et teie kodus olev tööaeg kulutaks teie pere aega.

Te töötate enda heaks ja teie ajakava (teie valikul) on teie "ülemus". Kui teil on inimesi, kes teile helistavad, ootamatult ringi jalutavad või võivad linnavälised külastajad teile järele jõuda, peate tegema otsuse. Kas olete pühendunud oma koduettevõtte edule? Milline oleks teie valik sellistes olukordades? Ainult teie otsustate, mis on teie jaoks oluline.

Perekeskkonnas peate võib -olla oma partneri ja lastega läbirääkimisi pidama, et kokku leppida kodus töötamise aeg, mille jooksul teid ei segata. Pange see ajakava kuhugi silmapaistvasse kohta, et kõik pereliikmed oleksid teie töögraafikust teadlikud.

4. Kirjeldage oma tööd kodust

suutma lühidalt kirjeldada oma tööd kodust; Tugev ühe või kahe lause kirjeldus, mida keegi saab korrata, kui kirjeldab teie ülesandeid teistele. Ainulaadne ja meeldejääv siltide rida võib olla hindamatu ka teie koduettevõtte reklaamimisel.

5. Tunne oma toodet või teenust

Kui olete oma toote või teenuse müügiks valinud, võib see olla või mitte midagi, mida te ise kasutate, kuid peate oma toodet täpselt tundma. Kui müüte e -raamatuid, siis teadke sisu ja selle väärtust. Kui müüte tarkvara, kasutage seda Tutvuge sellega "seestpoolt". Kvaliteetse teabe pakkumisel saavutate hea maine ja toote tundmise tõttu võite saada eelistatud tarnijaks.

Teatud toodete kasutamine ei ole otstarbekas (näiteks naine võib valida meeste kingade müügi või vastupidi), sel juhul ei ole müüja toote kasutaja, kuid müüja näeb siiski selle toote eeliseid ja omadusi. toode omast käest.

6. Juhtimine

Kasutage head arvestustava.

See võib hõlmata konsultatsiooni maksunõustajaga, kes oskab teile öelda, kuidas kõige paremini finantsaruandeid koostada ja milliseid dokumente säilitada. Teie nõustaja soovitab ka arvestuse pidamise süsteeme ja saate õppida tarkvara, mis võib teie töö seda aspekti lihtsustada. Lisaks saate nõu oma pangakontode parima korralduse kohta. Tõenäoliselt soovitatakse teil omada eraldi pangakontot.

Samuti peate jälgima oma erinevaid sisselogimisi, kasutajanimesid ja paroole. Väga kasulik väike tarkvaratööriist selleks on Treepad, mis on saadaval tasuta Lite -versioonina (ilma paroolikaitseta), Plus- või Biz -kommertsversioonidena. http://www.treepad.com

Selleks on ka muid kasulikke tööriistu - alates lihtsast pabermärkmikust kuni tasuta ja kaubanduslike paroolide hoidmise tööriistadeni. Üks populaarne lahendus on Roboform, mis jätab teie sisselogimisandmed meelde ja saab automaatselt täita teie sisselogimis- ja muud registreerimisvormid. http://www.roboform.com

7. Arvuti kaitse

Teie arvuti on teie koduäritehingute elujõud ja see peab olema kaitstud, sealhulgas teie salvestatud andmed.


Teil on vaja viirusskannerit, isiklikku tulemüüri, nuhkvara- ja reklaamvara ning eelistatavalt e-posti skannerit, millel on võimalus kustutada kahtlustatakse rämpsposti saatmist serverist enne selle allalaadimist teie arvutisse.


Mõned soovitused on järgmised:


AVG viirusetõrje: http://www.grisoft.com

Spybot S&D: http://www.safer-networking.org

Microsofti nuhkvaratõrje:

www.microsoft.com/athome/security/spyware/software/default.mspx

Adaware: http://www.lavasoft.com/

Postimasina meiliskanner: http://www.mailwasher.net

8. Domeeninimi

Tõenäoliselt vajate oma koduettevõtte jaoks domeeninime ja üks tasuv registripidaja on GoDaddy, http://www.godaddy.com.

9. Makse töötlemine

Teil on vaja krediitkaartide töötlemise viisi; mis võivad kasutada selliseid teenuseid nagu:

 • - PayPal https://www.paypal.com
 • - Storm Pay http://www.stormpay.com
 • - 2 Checkout http://www.2checkout.com
 • - Clickbank http://www.clickbank.com või teised.

See on kõige ökonoomsem viis alustamiseks. Kui teie koduettevõte hakkab tööle, peate võib -olla uurima krediitkaarditehingute tegemiseks oma kaupmehe kontot.

Kaaluda võib ka muid veebivaluuta vorme, näiteks eGold http://www.egold.com

10. E -posti kontod

Kui teil on oma domeen, saate kasutada seotud e -posti kontot. See võib veelgi aidata teie koduettevõtte reklaamimisel ja edendada professionaalsemat äripilti.


Viimase kommentaarina Interneti -koduäri jätkamise kohta, ajage oma koduettevõtet eetiliselt, pakkuge erakorralist teenust ja pange uhkusega oma nimi müüdavatele ja arendatavatele toodetele või teenustele, et oleksite jätkusuutliku pikaajalise Interneti teel. koduäri.

Posting Komentar untuk "Koduettevõtte edu põhilised sammud"